Зворотній осмос

Продукція


Фільтр, що працює за принципом зворотнього осмосу, влаштований досить просто: основний елемент, що дозволяє отримувати воду високого ступеня очищення – це тонкоплівкова мембрана. Якщо пояснювати зовсім спрощено, то вона подібна до сітки, розмір отворів якої можна порівняти з розміром молекули води. Зрозуміло, крізь таку «сітку» можуть пройти або самі молекули води, або речовини, розмір молекул яких ще менше – розчинений у воді кисень, водень і т.п. В результаті цього з води видаляються практично всі розчинені компоненти, а також солі важких металів, органічні домішки і бактерії. Ну а всі інші конструктивні елементи системи зворотнього осмосу покликані забезпечувати сприятливі умови для роботи мембрани.


Фільтр зворотнього осмосу atoll A-450 Compact

Багатоступінчастий мембранний фільтр atoll A-450 Compact - мобільна ультракомпактна система зворотного осмосу для отримання питної води з водопровідної або дачної *.

* під «дачних» водою мається на увазі вода невизначеного або непостійного складу, одержувана з колодязів, свердловин, водонапірних башт і т.п.


AtollA-450 Compact -Спеціальна модель для невеликих міських кухонь та літніх дач.

Вирішує всі стандартні проблеми забруднення міської водопровідної води, усуваючи:

- Іржу й солі твердості, що утворюють накип,

- Неприємний смак і запах,

- Хлор і солі важких металів та інші домішки.

А також видаляє домішки,властиві воді із заміських джерел водопостачання:

- Залишки добрив, гербіцидів та інших хімікатів,

- Бактерії і віруси,

- Марганець і фтор,

- Будь-які забруднення, про які Ви можете навіть не підозрювати!

Конструкція і комплектація цієї моделі надають ряд додаткових можливостей:

В умовах квартири:Малі розміри цієї моделі дозволяють розмістити її в найтісніших кухнях. Фільтруючий модуль допускає кілька варіантів монтажу. Наприклад:

- Він може бути надійно підвішений на бічну стінку завдяки металевому кронштейну,

- Або просто встановіть на полиці на нижні пластикові кліпси фільтруючого модуля.У поєднанні з компактністю це дозволяє розмістити фільтр в найбільш недоступних місцях, які ніколи не використовуються - наприклад, у верхній частині тумби під самою мийкою.

В умовах літньої дачі:

- Фільтр комплектується дренажною трубкою збільшеної довжини: 10 метрів замість стандартних 1,5 метра.Дбайливі дачники отримують можливість не зливати дренажну воду в каналізацію, а накопичувати її в бочках і використовувати для господарських цілей. Тим самим ще й зменшується навантаження на септик! Але при бажанні можна обрізати трубку до стандартної довжини і підключити злив за стандартною схемою.

- З-за неприпустимість зберігання при негативній температурі фільтруючий модуль по закінченні дачного сезону слід від'єднати (див. Інструкцію) і перевезти на зберігання в квартиру. Накопичувальний бак і питний кран можуть перезимувати на дачі Але ще краще не зберігати цей модуль до весни, а підключити його до міського водопроводу -це дасть Вам можливість забезпечувати себе питною водою не тільки на дачі, але й у квартирі. Для реалізації такого плану Вам потрібно лише придбати набір комплектуючих - «Один фільтр на два будинки!

Додатковий набір комплектуючих «Один фільтр на два будинки!»

Дозволяє поперемінно використовувати один мобільний фільтруючий модуль у двох будинках - наприклад, в квартирі і на дачі. Для цього потрібно придбати і змонтувати цей комплект в другому будинку.

Комплект включає в себе:

- Накопичувальний бак,

- Кран питної води,

- Набір сполучних трубок і фітингів для підключення фільтруючого модуля (див. Фото)

Таке рішення позбавляє вас від потреби в другому фільтрі і принципово знижує Ваші витрати на отримання чистої води.

Крім того, робота фільтра без сезонних пауз запобігає в ньому застійні процеси. Чим частіше Ви використовуєте свою систему зворотного осмосу, тим краще вона працює і довше служить.

Модель 450 STD

Конструкція фільтра atollA-450

4-ступінчастий фільтр на компактному металевому кронштейні з мембраною зворотного осмосу Filmtec 1812-50, швидкознімними префільтри atoll (поліпропілен 5мкм і вугілля) і стандартним вугільним постфільтром. Комплектується компактним питним краником atoll A-7412cp і накопичувальним баком ємністю 8 літрів,виготовленим із пластику (захист від корозії в умовах підвищеної вологості на дачі). Продуктивність до 120 літрів на добу, при тиску води 3,5 бар, температурі 15 ° з і солевмісті 250 мг / л.

У моделях atoll A-450 Compact ми використовуємо класичний стандарт картриджів Inline, поширений у всьому світі,перевірений часом і багатьма мільйонами покупців.

Картриджі стандарту Inline виробляються світовими лідерами - корпорацією Pentair Water (США) під торговою маркою Pentek, компанією Omnipure (США), а також багатьма іншими. Така універсальність дозволяє експлуатувати наші фільтри в будь-якій країні світу,без проблем знаходячи у продажу потрібні картріджниє елементи.

Крім того, користувач може легко адаптувати придбану систему зворотного осмосу до складу води в регіоні свого проживання. Для цього потрібно просто замінити один типовий картридж іншим - з потрібними характеристиками.

Набір картріджей-префільтри і постфільтру (№206) для моделі atoll A-450 Compact призначений для заміни використаних фільтруючих елементів (крім зворотноосмотичної мембрани). Рекомендований термін заміни елементів - 6 місяців.

Повний набір картриджів (№107) для моделі atoll A-450 Compact призначений для заміни всіх використаних фільтруючих елементів, в т.ч. мембрани. Рекомендованої термін заміни елементів від 18 до 24 місяців.

Економічна модель розрахована на вихідну воду з малою кількістю забруднень Для сім'ї з 3-4 чоловік. 4 ступені очищення. Продуктивність до 10 л / год *.

До складу системи входять наступні функціональні елементи:
Префільтри - використовуються для попереднього очищення води від нерозчинних частинок, хлору, органічних речовин до того,як вода досягне мембрани, і сприяють збільшенню терміну служби основного чистячого елементу системи - мембрани. Залежно від ступеня забрудненості початкової води рекомендується вибирати моделі з двома або трьома префільтри.
Мембрана - спрощено представляє із себе напівпроникний матеріал,через який можуть пройти тільки молекули води і кисню. Забруднення фільтруючої поверхні мембрани необоротно і приводить до повної зупинки процесу очищення води. Саме тому застосовується попередня двух- або триступінчата фільтрація води, що поступає, а робота мембрани організована так,що всі вступники до неї забруднення не осідають на її поверхні, а змиваються в каналізацію.

Накопичувальна ємність - бак для зберігання чистої води, об'ємом 18л (корисний об'єм - 12л).Добова продуктивність обратноосмотічеськіх систем цілком достатня для забезпечення сім'ї або співробітників невеликого офісу чисельністю до 20 осіб чистою питною водою. Однак, в піковому режимі, коли одноразово споживання води різко зростає, необхідний її запас для задоволення виниклих потреб.У таких випадках важливий запас води, накопиченої в баку.

Постфільтр - сама остання щабель безпосередньо перед питним краном. Вугільний фільтр поста ефективно використовується тільки у випадках, коли фільтр довгий час не використовувався, і очищена вода, що знаходиться в баку і трубках, могла придбати неприємний присмак або запах. Системи,мають у позначенні індекс "m" мають у своєму складі в якості постфільтру спеціальний мінералізатор, що насичує очищену воду мінеральними солями. Розчинені мінерали, як і у випадку вживання будь-який інший мінералізованої води, не засвоюються організмом, проте збагачена ними вода набуває більш звичний смак.Кран питної - врізається в кухонну мийку або стільницю і служить для отримання чистої питної води незалежно від загального потоку води, використовуваної в господарських цілях.
ВСЕ ПИТНІ система зворотного осмосу поставляються в зборі та комплектуючі:
• системою колб (4 або 5 залежно від моделі фільтра), закріпленими на кронштейні• сертифікованими змінними фільтруючими елементами (картриджами і мембраною)
• ключем для зняття колб
• баком для накопичення очищеної води
• питним хромованим краном
• комплектом сполучних трубок і клапанів
• комплектом для підключення (врізки) у водопровід
• комплектом для врізки в зливну магістраль.