Горизонтальні та вертикальні жалюзі

Продукція

Фірма "Досконалий Дім" пропонує вам вертикальні та горизонтальні жалюзі.

ВЕРТИКАЛЬНІ ЖАЛЮЗІ. Встановлення вертикальних жалюзів - це не тільки поява практичної речі, яка передшкоджатиме проникненню в приміщення надмірної кількості світла. По суті, такі жалюзі - це створення приємної й теплої атмосфери в офісі чи вдома. Вертикальні жалюзі від "Досконалого Дому" чудово впишуться в інтер'єр, адже у нашому офісі в Івано-Франківську ви можете вибрати серед десятка різних тканин, узорів та кольорів. На ваш вибір ми пропонуємо ламелі (полоски) шириною 127 мм і 89 мм. Вертикальні жалюзі можуть чудово поєднуватися в кімнаті зі шторами чи бути єдиними. Механізм регулювання дуже простий, який дозволяє легко змінювати рівень освітлення будь-якого приміщення. Тканини для ламелей володіють властивістю "пиловідбивання", а також упродовж тривалого використання не деформуються. Термін виготовлення - 5-10 робочих днів. Гарантія - 1 рік.

ГОРИЗОНТАЛЬНІ ЖАЛЮЗІ. Горизонтальні жалюзі, подібно як і вертикальні, чудово вписуються у будь-який інтер'єр. Горизонтальні жалюзі володіють тривалим терміном служби, більшим ніж вертикальні. Пропонуємо вам алюмінієві горизонтальні жалюзі шириною ламелей 25мм чи 16мм. Окрім стандартних білих ламелей, жалюзі можна виготовити з кольорових, під структуру дерева тощо. І ще одна новинка! Жалюзі, які кріпляться до штапика металопластикового вікна!

Звертайтеся! Наші спеціалісти кваліфіковано дадуть відповіді на усі ваші запитання та допоможуть вибрати найбільш відповідний варіант саме для Вас!

Фотографії взято із сайтів www.je-rom.com та www.solet-spb.ru