Тканинні ролети

Продукція

Тканинні ролети - це сучасний, зручний і дуже практичний елемент оформлення вікна, неповторна родзинка дизайну Вашого інтер'єру

Ми пропонуємо на Ваш вибір широку колірну гамму і велику різноманітність малюнків рулонних штор, що дозволяє легко застосовувати їх для оформлення приміщень самого різного призначення, від дитячих кімнат і віталень, до спальні або кухні.

Принцип роботи Полотно рулонної штори намотується на спеціальний вал, який забирається в стильну і компактну касету, розташовану під стелею. Опускання або підйом тканинних ролет можна здійснювати вручну. Матеріал Сучасне полотно для рулонних штор виготовляється із спеціального матеріалу, який може володіти різними світлопропускаючими здібностями. Рулонні штори діляться на світловідбиваючі, світлорозсіювальні або повністю сонценепроникні.

Крім того, полотно рулонної штори обробляється спеціальним пилевідштовхуючим складом, завдяки чому значно полегшується догляд за ними, і така тканина, не вигоряє на сонці, попутно захищаючи від вигорання всі предмети інтер'єру в кімнаті. Ми пропонуємо Вам величезний асортимент рулонних штор, самих різних кольорів, з малюнками або однотонні. Тканинні ролети - це класика, яка ніколи не вийде з моди.

Опускаються до будь-якого бажаного рівня, вони м'яко розсіюють сонячне світло. Чудово поєднуючись з гардинами і портьєрами, ці функціональні штори створять теплу атмосферу у вітальні, дитячій і приємну напівтемряву в спальні. Вони також вдало розташовуються вмісцях, де використання портьєр неможливе, таких як скляна лоджія або кухонне вікно.

Дізнайся більше про тканинні ролети в Івано-Франківську!