fbpx

Про пластикові вікна

ЩО ТАКЕ СКЛОПАКЕТ

Склопакети складаються з двох або декількох шиб скла, розділених між собою камерою, заповненою повітрям або інертним газом, і герметично з’єднаною по контуру. Між склом розміщуються дистанційні рамки з осушувачем. Склопакети мають високі тепло- і звукоізоляційні властивості.

ЩО ТАКЕ ПВХ?

Полівінілхлорид (ПВХ) – полімерний матеріал, що на 43% складається з етилену (продукту нафтохімії) і на 57% – із зв’язаного хлору. Щоб покращити якість ПВХ, до нього додають ще 10–15 елементів (стабілізатори, мастильні агенти, пігменти). Формула з необхідними домішками істотно впливає на властивості матеріалу та, звичайно, на якість ПВХ-виробів.

Компанія REHAU має власну рецептуру ПВХ для виробництва віконних профілів. Профілі, виготовлені за нашою рецептурою, використовуються з 1968 року! Тобто ця рецептура вдосконалюється вже протягом 40 років!

ЯКІ ФУНКЦІЇ ВИКОНУЄ УЩІЛЬНЮВАЧ І ЯКИМ ВІН ПОВИНЕН БУТИ?

Ущільнювач надійно захищає від продування, пилу, тепловтрат та проникання вологи. Він повинен бути дуже еластичний і легко замінюватися).

ЧИ ВИГОТОВЛЯЄ REHAU ПІДВІКОННЯ?

Так. Наші підвіконня за своїми теплоізоляційними властивостями перевершують підвіконня з дерева, бетону або натурального каменю. Вони стійкі до впливів світла й води, механічного зношування, тривалих теплових навантажень, не пошкоджуються від побутової хімії. Підвіконня виготовляється різної глибини (від 100 до 650 мм) та різного кольору.

ДЕ ВИРОБЛЯЄТЬСЯ ПРОФІЛЬ?

Профіль, що поставляється в Україну, виготовляється на заводах REHAU в Європі (здебільшого в Німеччині, Великобританії, Франції та Польщі). Вся продукція виробляється виключно на наших заводах, за фірмовою технологією. Всі заводи сертифіковані в системі ISO 9001: 2000.

ЧИ ВИГОТОВЛЯЄ REHAU ВІКНА?

REHAU виготовляє віконні профілі й комплектуючі з полімерних матеріалів. Вікна виготовляють наші партнери, яким ми постачаємо матеріали та надаємо технологію виробництва.

ДЛЯ ЧОГО ВИКОРИСТОВУЮТЬ ІНЕРТНИЙ ГАЗ У СКЛОПАКЕТАХ?

Для заповнення міжскляного простору в склопакетах замість повітря іноді використовують інертний газ або суміш газів. Це істотно поліпшує їх тепло- і звукоізолюючі властивості. Найчастіше для заповнення міжскляного простору застосовуються аргон (Аr) і криптон (Кr).

ЧИ ПОВИНЕН БУТИ СЕРТИФІКАТ НА СКЛОПАКЕТ?

Так. Кожна компанія-виробник повинна пройти сертифікацію, у ході якої оцінюється якість продукциї і її відповідність нормам. Тобто за Вашим проханням фахівці компанії повинні надати Вам сертифікат від “УкрСЕПРО”.Також компанія за Вашою вимогою повинна показати копії сертифікатів на профіль і склопакети. В Україні нормативи й вимоги до ПВХ-профілів і виробів з них визначаються державним стандартом України ДСТУ Б В.2.6. 15–99 “Вікна й двері полівінілхлоридні. Загальні технічні умови”.

Крім офіційної державної сертифікації, наші партнери проходять внутрішню сертифікацію REHAU. Ми перевіряємо якість продукції і монтажу. Запитуйте у виробника сертифікат REHAU.

ЧИ МОЖУТЬ ВІКНА ЗАПОТІВАТИ ВСЕРЕДИНІ СКЛОПАКЕТА? ЩО РОБИТИ ЯКЩО СКЛОПАКЕТ ЗАПОТІВ УСЕРЕДИНІ?

Поява вологи всередині склопакету вказує на втрату герметичності. Такий склопакет необхідно замінити. Якщо у Вас термін гарантійного обслуговування ще не минув, зверніться до компанії-виробника. Склопакет можна замінити без демонтажу вікна.

ЩО ТАКЕ “ТЕПЛИЙ” СКЛОПАКЕТ?

Склопакети складаються з двох чи декількох шиб скла. Між шибами скла знаходяться дистанційні рамки з осушувачем. Склопакети мають високі тепло – та звукоізоляційні властивості. Завдяки герметичності в проміжок між шибами скла не потрапляє волога й пил, не погіршується освітленість приміщень.

ЯК ПЕРЕВІРИТИ, ЧИ ВСТАНОВЛЕНО ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧЕ СКЛО В СКЛОПАКЕТ?

Для того, щоб швидко перевірити наявність енергозберігаючого шару без спеціальних приладів, треба піднести запалений сірник на відстань 1–2 см до склопакету. У відображенні ви побачите язички полум’я, кількість яких відповідає кількості стекол. Наприклад, для однокамерного склопакету – це 4 язички. При цьому відображення теплозахисного шару буде мати інший колір полум’я. Якщо всі 4 язички мають один колір, то перед Вами – звичайний склопакет.

ЯК ПЕРЕВІРИТИ, ОДНОКАМЕРНИЙ АБО ДВОКАМЕРНИЙ СКЛОПАКЕТ ВСТАНОВЛЕНИЙ У ВІКНАХ?

Однокамерний склопакет зовні можна відрізнити від двокамерного за кількістю дистанційних рамок: в однокамерному склопакеті – одна, у двокамерному – дві. Якщо по всьому внутрішньому периметру склопакету проходить чорна смуга, значить, це двокамерний склопакет, якщо немає – однокамерний. Другий спосіб такий: піднесіть запалений сірник на відстань 1-2см до склопакету. У відображенні Ви побачите кількість язичків полум’я, що відповідає кількості скла склопакета. Наприклад, для однокамерного склопакета – 4 язички.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *