ГАРАЖНІ ВОРОТА ALUTECH (БІЛОРУСЬ)

Переваги Alutech

Гаражні ворота «Алютех» широко використовуються при будівництві котеджів, гаражів і паркінгів.

Переваги гаражних воріт:

· зручність і простота використання,

· надійність і безпека,

· хороша герметизація отвору,

· відмінна теплоізоляція.

Гаражні ворота «Алютех» забезпечують безпечну експлуатацію для всіх членів сім’ї. Ворота відповідають директивам Європейського союзу у галузі безпеки продукції, що підтверджено протоколами випробувань. Наявність протоколів дозволяє наносити на гаражні ворота «Алютех» маркування СЕ.

Види управління гаражними воротами

Секційні гаражні ворота можна без праці відкривати і закривати вручну, так як їх вага скомпенсований пружинним механізмом. Для підйому гаражних воріт «Алютех» потрібно докласти зусилля не більше 150Н (≈ 15 кг).

гаражні ворота алютех івано-франківськ778

Типи воріт

ПІДЙОМНІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА.

Компанія «Алютех» пропонує два типи гаражних воріт, що відрізняються один від одного системою балансування полотна.

ГАРАЖНІ ПІДЙОМНІ ВОРОТА СЕРІЇ CLASSIC

Максимальний розмір воріт даної серії становить 6000 x 3085 мм.

Компенсація ваги полотна здійснюється за допомогою торсіонних пружин,розташованих над полотном воріт.

1-й У підйомних воротах «Алютех» застосовується регульована сполучна муфта, яка дозволяє при монтажі воріт провертати дві частини валу щодо один одного. Це дозволяє забезпечити рівномірний натяг тросів.

2-й У стандартний комплект підйомних гаражних воріт входить спеціальний пристрій (запобіжна Храпова муфта),яке встановлюється на кожну торсійну пружину. У разі поломки пружини цей пристрій блокує вал і не дає полотну воріт впасти. Храпові муфти поставляються без додаткової надбавки до ціни.

3-й Проміжні петлі з нержавіючої сталі володіють високими антикорозійними властивостями. Петля має форму «гнутий лист»,завдяки чому володіє високими характеристиками міцності і забезпечує надійне з’єднання комірних панелей.

4-й У конструкції воріт застосовуються регульовані роликові кронштейни. Кронштейни дозволяють регулювати ступінь примикання сендвіч-панелей до прорізу, забезпечуючи тим самим додаткову тепло-та звукоізоляцію воріт.Кронштейни виготовлені з корозійно-стійких матеріалів (нержавіюча сталь і алюміній). Дані матеріали не схильні до корозії, що гарантує надійну роботу воріт впродовж всього терміну їх експлуатації.

ворота алютех2

Серія Стандарт

Максимальний розмір воріт серії Standard складає: ширина – 3500 мм, висота – 3085 мм.

Підйомні ворота даної серії мають відмітною особливістю, яка полягає в тому, що балансування їх полотна здійснюється за допомогою пружин розтягування.Пружини розтягання забезпечують легкість ходу воріт і запобігають їх мимовільне опускання.

Пружини розтягання в воротах серії Standard розташовані між полотном воріт і вертикальними напрямними – по дві з кожного боку.

1-й Система «пружина в пружині» надає додаткову безпеку воротах. Ця система забезпечує захист від відскоку (викиду пружин з направляючих) при поломці однієї з пружин. Унікальний спосіб кріплення пружин захищений патентом.

2-й У конструкції підйомних воріт застосовуються регульовані роликові кронштейни.Кронштейни дозволяють регулювати ступінь примикання сендвіч-панелей до прорізу, забезпечуючи тим самим додаткову тепло-та звукоізоляцію воріт.

3-й Зручна система регулювання натягу пружин. Посилити чи послабити натяг пружин можна безпосередньо при монтажі або в ході подальшої експлуатації воріт.

 

4-й Прихований монтаж кінцевих профілів надає додаткову привабливість воротам в зборі. Верхній і нижній профілі не видно із зовнішнього боку воріт

купити гаражні ворота в Івано-Франківську5

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *