ГАРАЖНІ ВОРОТА KLING (УГОРЩИНА)

Зовні касетна (филенчатая), кольору імітація “під золотого дуба”, з внутрішньої сторони горизонтально ребристі секційні ворота.С двох сторін оцинковані сталеві листи, всередині і зовні поверхня «стукко» поверхня з PU термоізоляцією 42мм товщиною. із захистом від защемлення пальців,що запобігає можливому травмуванню навіть самих необачних користувачів. Ворота зовні завдяки плівці (колір золотого дуба) захищають від ультрафіолетового випромінювання. Усередині вони C21 білого кольору (за аналогією з RAL9002 кольору). Можливо, при бажанні замовника, три видів фурнітури, з торсіонною пружиною для більш ніж 15 000 циклів відкриття / закриття, і з гумовим ущільненням зверху, знизу, і з боків.

Серія воріт Linea

Двостулкових сталевих панелей з не гладкою поверхнею “стукко”, 42mm товщиною теплоізоляції PU із захистом від защемлення пальців.
За базовою ціною ворота білого кольору С21 (схожий на RAL9002 колір). При додатковій оплаті замовити можна в 190 кольорах RAL. Можливо, при бажання замовника будь-який з трьох видів фурнітури,з торсіонної пружиною для більш ніж 15 000 циклів відкриття / закриття, і з гумовим ущільненням зверху, знизу, з боків.

Продукт відповідає Директивам (Directive of the European Union) Європейського Союзу (ЄС) з питань безпеки продукції (маркування СЕ). У базову ціну включено захисту: для пружини, затискання пальців.Є 11 стандарних розмірів висоти, і 15 стандартних розмірів ширини. Зможеш замовлення і нестандартних розмірів. При цьому час очікування замовлення такоеже.

Можливі фурнітури:
G280 фурнітура з одинарним рейкою (розташований над прорізом) з торсіонної пружиною,при нагоді ручного керування необхідно одвірок (відстань від верхнього краю отвору секційних гаражних воріт до стелі) висотою 280 мм, при використанні мотора або при закритті воріт – 330 мм.

R200 фурнітура з подвійними рейками (розташований над прорізом) з торсіонної пружиною необходими притолокой – 200 мм.R70 фурнітура з подвійними рейками ззаду (на кінці горизонтальної фурнітурі) з торсіонної пружиною, необхідно притолокой-70 мм при ручному режимі, а при використанні мотора або закриття воріт у 120 мм.

Горизонтально ребристі всередині і зовні секційні ворота. Двостулкових сталевих панелей з не гладкою поверхнею “стукко”, 42mm товщиною теплоізоляції PU із захистом від защемлення пальців.

 

За базовою ціною ворота білого кольору С21 (схожий на RAL9002 колір). При додатковій оплаті замовити можна в 190 кольорах RAL. Можливо,при бажання замовника будь-який з трьох видів фурнітури, з торсіонної пружиною для більш ніж 15 000 циклів відкриття / закриття, і з гумовим ущільненням зверху, знизу, з боків.

 

 

ворота клінг55
kling ворота в гараж5
гаражні ворота kling Івано-Франківськ77

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *