ГАРАЖНІ ВОРОТА KRUZIK (ЧЕХІЯ)

досконалий дім переробка сайту

Фірма KRUZIK має багатий досвід виробництва та реалізації секційних воріт в Чехії і на європейському ринку. Всі ворота KRUZIK завжди виготовляються з панелей високої якості, товщиною 40 мм, з високими теплоізоляційними властивостями. Ворота можуть комплектуватися різними доповненнями – вальними моторами, пультами дистанційного керування, приймачами, стельовими електроприводами, вирівнюючими платформами, і ущільнювачами.

ДИЗАЙН: ВУЗЬКА ВАГОНКА (ГОФР) - BASE

Гаражні ворота в дизайні вузька вагонка підходять для будь-якого типу будинку і стін, завдяки чітким лініям і точними проміжками між ними.

Легкий догляд та надійна експлуатація відносяться до основних переваг цього виду воріт. Ворота в дизайні гофр постачаються стандартно в білому кольорі, за бажанням можна вибрати будь-яке забарвлення за зразками RAL або імітацію дерева у виконанні – золотий дуб, темний дуб або махагон. Поверхня підкреслюється обробкою Woodgrain (текстура деревини). Використання гладкої вагонки дозволяє застосування технології ламінації панелей, яка розширює спектр імітації дерева і відтінків.

гаражні ворота івано-франківськ55

ДИЗАЙН: КАСЕТА (ФІЛЬОНКА) - SAFE

Ворота з дизайном фільонка, популярні вже багато років завдяки своєму особливому зовнішньому вигляду, який чудово доповнює архітектуру Вашого будинку.

Касетні ворота краще всього поєднуються в композиції з використанням декоративого стікла. Ворота завжди постачаються в обробці woodgrain (текстура деревини), як в стандартному білому кольорі,так і при виборі кольору з палітри RAL, або імітації – золотий дуб, темний дуб або махагон

ворота кружик фільонка5

ДИЗАЙН: ЛІНІЯ (ШИРОКА ВАГОНКА) - LINE

Ворота з середньою лінією все більш популярні у любителів сучасного дизайну гаражних воріт.

Їх перевага полягає в простоті і практичності. Лінія посередині створює оптично чіткі і рівномірні лінії в сучасному дизайні, який доповнює Ваш будинок. На панелі широка вагонка, яка або гладка, або woodgrain (текстура деревини) можна застосовувати широкий діапазон кольорів за шкалою RAL. При виборі однієї з стандартних імітацій під дерево, або додаткову ламінацію – панель може бути тільки гладкою.

ворота кружик3

ДИЗАЙН ВОРІТ: ГЛАДКИЙ - FLAT

Ворота в цьому дизайні, зі своїм сучасним і розкішним виглядом, знаходять все більше прихильників. Ворота, виготовлені з цих панелей, доповнюють сучасну архітектуру в будівництві. Перевагою є простота, практичність і легкість в обслуговуванні. Гладкий дизайн дозволяє в широкому діапазоні застосування всіх кольорів по RAL, а також, розширене використання технології ламінування імітацій. Цей варіант ідеально підходить для проектування широкого спектра декору з нержавіючої сталі і різних форм вікон. Цей варіант воріт поставляється тільки в гладкому дизайні, тобто без структури дерева woodgrain.

ДИЗАЙН: V - ПРОФІЛЬ

V-профіль, це новий тип панелей, які з першого погляду привертають увагу своїм оригінальним дизайном. Витончене зміщення ліній шириною 8 мм або 16 мм створює елегантний вигляд, який гармонійно поєднується з сучасною архітектурою будинку. Поверхня завжди гладка. Панель постачається стандартно – в срібному кольорі, а також можливе застосування широкого спектру кольорів RAL.

ворота кружик19

НОВИНКА! DURA PRINT — ЦИФРОВИЙ ДРУК НА ГАРАЖНИХ І ПРОМИСЛОВИХ ВОРОТАХ

Абсолютно нова та унікальна технологія струменевого друку на основі ультрафіолетового затверджувача чорнил, котрі після застигання утворюють плівку на панелях гаражних воріт. Далі поверхня обробляється PUR лаком і тому набуває високої стійкості до впливу ультрафіолетових променів, тертя та абразивного зношення.

Друк виконується з унікально високою роздільною здатнісю 360 dpi, що дає можливість отримати надзвичайно якісні зображення наприклад імітацію дерева, бетону, написи, логотипи і будь-які фотозображення. Компанія Kruzik настільки впевнена в якості технології, що надає 5 років гарантії на ворота.

 

10 ПЕРЕВАГ ТЕХНОЛОГІЇ DURA PRINT ВІД KRUZIK:

1-й Перша унікальна в цілому світі технологія друку на гаражних та промислових воротах;

2-й Можливість замовити ворота з індивідуальним друком і гарантією того, що вибрана тема дизайну більше не повториться;

3-й Термін гарантії на покриття — 5 років;

4-й Необмежені можливості підбору теми дизайну;

5-й Запатентована технологія;

6-й Висока роздільна здатність 360 dpi і відповідно унікальна якість друку;

7-й Можливість нанесення друку на аксесуари наприклад алюмінієві вікна;

8-й Можливість у будь-який час поміняти вже надрукований дизайн на будь-який інший;

9-й Можливість друку на промислових воротах (наприклад логотип компанії);

10-й Індивідуальне виготовлення гаражних чи промислових воріт пточно по розмірам.

Вся інформація взята з сайту офіційного виробника.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *