Фурнітура WinkHaus

Стаття

Німецька фурнітура WinkHaus AutoPilot — сучасне рішення в області фурнітурної техніки для металопластикових та дерев'яних вікон. На ринку дана фурнітура має славу технологічного лідера. На чому основана така чудова репутація? Розгляньмо три особливості фурнітури WinkHaus AutoPilot.

  1. Якість. Протизламні "грибки" та стальні відповідні планки; протизламні кутові передачі; перемитральне з'єднання всіх елементів фурнітури; ручне регулювання ексцентричних роликів; зручні в користуванні подовжені деталі.
  2. Надійність. Фурнітура WinkHaus AutoPilot має свій неповторний рівень надійності завдяки продуманії конструкції, який робить можливим системне з'єднання частин фурнітури із силовим та геометричним закриванням. Частини, які піддаються особливим навантаженням, такі як грибкові болти і зачепи, виконані з високоміцної сталі. Нове покоління кронштейнів та петель дозволяє вагу стулки до 130 кг.
  3. Безпечність. Елементи протизламності входять у базовий комплект фурнітури. Плавний хід ручки забезпечується конструктивними особливостями кутових передач, до яких входять три пластини, виготовлені з високоякісної міцної сталі.

Більше інформації про фурнітуру WinkHaus AutoPilot ви можете отримати на офіційному сайті компанії: www.winkhaus.com.

Я хочу отримати прорахунок вікна Trocal із фурнітурою WinkHaus

Фотографії взято із сайту www.winkhaus.com