fbpx

Балконні рами за доступними цінами

знаємо як
засклити балкон

Нарешті прийшов цей час! Ви можете замінити стару зігнившу дерев’яну раму (яка ще й небезпечно нависає з шостого поверху) на нову металопластикову раму. Наша компанія за свою 12 літню історію на ринку Івано-Франківська здобула величезний досвід для того, щоб реалізувати Ваш унікальний проект якнайкращим чином. Ось переваги співпраці з нами, якщо Ви хочете встановити нову балконну раму:
  • Доступні низькі ціни на балкони під ключ.
  • Можливість замовити увесь комплекс робіт з такими додатковими роботами, як зварювальні та ремонтні роботи.
  • Можливість вибрати серед широкого ряду профільних систем: від дешевого Стеко до елітного Рехау чи Саламандер.
засклити балкон івано-франківськ ціна1

балконні рами з Кращих профілів

Steko S500

Найдешевший балкон. Рекомендуємо обирати з О-подібним армуванням і кращими з’єднувачами

Steko S600

Якщо Ваш балкон став розширенням кінати, то рекомендуємо даний варіант з двохкамерним склопакетом

Rehau E60

Німецький профіль, який підійде для будь-яких довгих лоджій, великий вибір з’єднувачів

Rehau E70

Ідеальний варіант, якщо Вас цікавить максимальні показники збереження тепла і якості профілю

дах балкону

В багатьох “хрущовках” в Івано-Франківську (і навіть в Калуші і Коломиї) люди стикаються з проблемою заміни балкону на останньому поверсі. Адже ніхто не хоче залишати старий дашок.

Ми з готовністю викотовимо не тільки П-подібний балкон, а також вигтовимо основу для даху, встановимо її, саме покриття даху (завзичай профнастил), утеплимо зсередини і разом з рамою з’єднаємо все це в одне ціле, яке буде радувати вас кожного дня. Замовляйте у Досконалому дому вже сьогодні! Або ж зверніться будь ласка до нас за безкоштовною консультацією.

дах балкону11

замовте безкоштовний замір вікон

Якісний
ремонт

Часами неможливо відразу встановити балконну раму в Івано-Франківськ. Можливо, що Ваш проект вимагає додаткових зварювальних робіт чи інших для укріплення місця посадки лоджії або ж для розширення площі балкону. Ми з радістю допоможемо Вам у виконанні таких робіт.

Також порекомендуємо одних з найкращих майстрів по ремонтних роботах, які встановлять нову підлогу з ламінату чи плитки, встановлять вагонку на стіни чи зроблять євроремонт. Ми прагнемо допомогти Вам пройти через усі ці етапи разом, а значить – без зайвого стресу і з усмішкою. Ви отримаєте так би мовити “балкон під ключ”.

ремонт балкону івано-франківськ44

ціни на балконні рами

Steko S500

Найдешевший балкон. Рекомендуємо обирати з О-подібним армуванням і кращими з’єднувачами

Вибираючи систему для балконної рами, необхідно взяти до уваги кілька ключових факторів:

  1. Чи балкон буде окремим приміщенням? Іншими словами, чи залишається балконний блок. Якщо так, то в більшості випадків Вам не потрібно дуже теплого варіанту профільної системи. Мабуть оптимальним варіантом буде 3-4 камерні системи, н-д Стеко С300 або Рехау Євро 60.
  2. Якщо потрібно засклити тільки верхню частину, варто перевірити міцність нижньої частини балкону. Часто у старих будинках в Івано-Франківську нижня частина потребує додаткого укріплення чи навіть зварювальних робіт. Або ж тоді Ваш вибір впаде на французький балкон – засклення від стелі до підлоги.
  3. Вага конструкції. Переважно навіть з трьома склами більшість конструкцій “проходять” по максимальній вазі. Втім у випадку 5-ти камерних систем із двохкамерним склопакетом все-таки слід звернути уваги на даний фактор.