fbpx

Надійні підвіконня
в Івано-Франківську

Ціни на
підвіконня

Наша компанія пропонує широкий вибір підвіконників: безліч торгових марок, кольорів, текстур і видів покриття. Якщо Вас цікавить мінімальна ціна, то для Вас чудово підійдуть підвіконники RIF або KRAFT з матовим покриттям.

А якщо Ви хочете ще надійніші та красивіші варіанти, то можете обрати серед підвіконників із глянцевим блискучим покриттям. Найдешевшими по ціні глянцевими будуть GANZ та Данке Комфорт.

І зрештою, найкращими будуть Данке Преміум, Кристаліт та Пластоліт. Висока якість німецького покриття Elesgo, стійкість до подряпин, вливу вологи чи ультрафіолету. Ось деякі з наших пропозицій.

Кращі профілі для вікон і дверей

Steko

Бюджетна система хорошої якості з широким вибором теплих систем

Glasso

Українська система високої якості за доступною ціною. Дізнайтеся більше

Rehau

Німецька якість, елегантний вигляд профілю, широкі модливості

Salamander

Преміум сегмент, дуже теплі конструкції , тепло і затишок Вашого дому

Дуже дешеві варіанти

Найдешевшим по ціні підвіконником в Івано-Франківську буде RIF. До речі, у нас власне виробництво цієї продукції під розміри. Тому якщо Вам потрібно терміново виготовити підвіконня, ми зробимо це майже миттєво! Зателефонуйте, щоб дізнатися ціну.

Трішки якіснішим буде варіант KRAFT. У даного продукта є широкий вибір текстур: золотий дуб, горіх, антрацит тощо. Тож Ви знайдете саме те, що якнайліпше впишеться у Ваш інтер’єр. Ширшавість наскільки мізерна, що деколи хочеться назвати KRAFT глянцевим підвіконням.

Дізнайтеся ціну на ваші підвіконня

066-453-76-16

Глянцеві
GANZ

Наведемо декілька ключових переваг даного продукту:

 • Низька ціна на блискучий глянцевий підвіконник
 • Декілька основних кольорів на вибір
 • Швидкі терміни виготовлення – тільки від 4 до 6 днів
 • Якісне покриття, що є стійким до подряпин, впливу сонця чи вологи

Дізнайтеся ціну на ваші підвіконня

066-453-76-16

Глянцеві
DANKE
стандарт

Данке Стандарт – унікальний бюджетний варіант від ТМ ДАНКЕ. Ви отримаєте якісне підвіконня із гладким матовим покриттям, на якому не видно пил, а незначні пошкодження зовсім не будуть помітними завдяки особливому покриттю.

Данке Стандарт мають міцну структуру і надійне та довговічне зовнішнє покриття. Дізнайтеся ціну в Досконалому домі. Ви будете приємно здивовані!

Глянцеві
ДАНКЕ
Преміум

Мабуть одне з найкращих підвіконь на території України, зокрема і в Івано-Франківську. Чудовий дизайн, висока якість і багаторічна гарантія. Ось ще декілька переваг даного варіанту:

 • Безпечність та екологічність. Покриття Elesgo цілком безпечне для Вашої сім’ї (і навіть найменших серед них), адже не містить формальдегідів
 • Широкий вибір. Більше 13 текстур задовільнять навіть найвибагливішого клієнта
 • Перфектна стійкість до подряпин. Можете поставити на нього усе, що бажаєте, навіть гарячу каву чи злого кота)
 • Міцний і вологостійкий. Основа міцна, можна ставати без переживань (якщо звісно не закріплений у повітрі)
 • Легкий у догляді. Глянцеве покриття Данке дуже легко мити. Догляд принесе Вам тільки задоволення

Підвіконня
Crystalit

Ідеальне глянцеве покриття із прямим капіносом. Саме так можна описати даний варіант. Чудово впишеться у будь-який інтер’єр приміщення, адже перед Вами широка гама текстур. Деякі кольори є 100% ексклюзивними – Ви не знайдете їх серед інших підвіконників. Тож, якщо бажаєте виділитися, цей варіант саме для Вас!

Більш того, не можемо не сказати про декілька інших переваг:

 1. Супер якісне ДВОШАРОВЕ німецьке покриття Elesgo – стійкість до подряпин чи ультрафіолету гарантована на багато років.
 2. Можна розміщувати у приміщеннях з підвищеною вологістю.
 3. Екологічно чиста і безпечна продукція із сертифікатами якості.

Дізнайтеся ціну на ваші підвіконня

066-453-76-16

Підвіконня
Plastolit

Заокруглений капінос – мабуть чи не найголовніша особливість даних підвіконників. За що їх і сильно люблять наші клієнти! Якщо Вам до душі такий дизайн, то хочемо запевнити, що інших переживань не повинно бути, адже Plastolit стійкі до впливу сонця, не вигорають, треба докласти неабияких зусиль, щоб їх подряпати, вони мають міцну структуру і відповідають усім вимогам, щоб довго жити у житлових приміщеннях.

Також у білому кольорі та сірому мармурі Ви можете обрати або глянцеве БЛИСКУЧЕ покриття або ГЛАДКЕ МАТОВЕ. Тож вибір за Вами, а знижки за нами! Дзвоніть!