fbpx

Фільтри-глечики
для очистки води

Окрім пластикових вікон і вхідних дверей ми також продаємо фільтри для очистки води в Івано-Франківську. Наприклад, так звані фільтри-глечики. Пропонуємо вам продукцію від ТМ Raifil та ТМ Ecosoft. Вони не потребують складного підключення до водопроводу і будуть корисні Вам скрізь – в квартирі, дачному будиночку, офісі і навіть під час подорожі. Крім того, настільний варіант – це прекрасний подарунок близьким та друзям, про здоров’я яких Ви турбуєтесь.

Безкоштова консультація

095-852-62-26

Системи ультра фільтрації

Дана система очитки води містить мембрану NOVO5, а фільтр можна встановити під мойкою. Ви зможитися насолодитися дуже смачною водою у себе вдома. Даний фільтр видаляє з води не тільки домішки, а також бактерії й віруси.

Здійснює максимальну очистку водопроводної води від суспензій, піску, нерозчинних хімічних сполук, хлору і пестицидів, усуває неприємні запахи і покращує смак води. Сміливо можна пити без кип’ятіння!

Деякі з наших постійних клієнтів

Фільтри зворотнього осмосу

Такі фільтри в Івано-Франківську від нашої фірми мають ряд переваг над звичайними глечиками. Дані фільтри очищають воду методом зворонього осмосу. А це мабуть можна назвати чи найкращим способом для очищення водопровідної води. Результат: видалення 99,9% усіх шкідливих для вас домішок. Таку воду можна сміливо пити без кип’ячення. Адже немає уже ні мікробів, ні бактерій, ні вірусів.

Вода проходить декілька етапів очищення, наявні різноманітні мембрани, де на кожному етапі вода стає щораз чистішою. Детальну інформацію про дані фільтри для очистки води ви можете прочитати на спеціалізованій сторінці сайту.

РЕСТОРАЦІЇ, де стоять наші фільтри

Побутові
системи

Серед побутових систем популярним рішенням є фільтри комплексної очистки води завдяки багатофункціональній фільтруючій засипці Aqua Multi, що складається з іонообмінних смол і адсорбентів високої якості. Вони одночасно очищують воду від більшості забруднень і пом’якшують її.

Фільтр працює за принципом іонного обміну і видаляє з води:

  • Солі жорсткості
  • Залізо
  • Марганець
  • Аміак
  • Органічні домішки

Чудово підходить для квартир та будинків.

Безкоштова консультація

095-852-62-26

Промислові
системи

Наша компанія має багаторічний досвід у встановленні та обслуговуванні різноманітні промислові системи для очистки води в Івано-Франківську. Наприклад, одніє з таких систем є система зворотнього осмосу 500л/год. Така система призначена для демінералізації та глибокого очищення води. Це новітня технологія, при розробці якої використовувалися професійні програми для розрахунку і оптимізації мембранних установок.

Ціна на дану систему доволі доступна, а термін служби тривалий. Тож зателефонуйте нам зараз, щоб отримати більше деталей щодо встановлення такої системи на вашому промисловому об’єкті!

Очистка води для
ресторанів

Одним з чудових варіантів для очистки води у вашому ресторані може бути система 5-ступінчаста побутова система зворотнього осмосу Raifil 300G. Чудово підійде також для готелів чи навіть для звичайних квартир.

Дана система має три передфільтри розміром 10″ slim. Картриджи попереднього очищення забезпечують більш тривалу роботу зворотньоосмотичної мембрани, а постфільтр покращує органолептичні властивості води.