fbpx

Відгуки ПРО
нашу компанію

Реальні відгуки про нас ВНИЗУ

Багато з наших вдячних клієнтів власноруч пише свої враження про наш магазин “Досконалий Дім” в Івано-Франківську. Переконайтеся самі, переглянувши не видумані, а реальні відгуки людей, наведені НИЖЧЕ.

Наша репутація – це гарантія Вашого спокою при замовленні вікон і дверейі впевненість, що все пройде гладко!

Наш рейтинг на картах GOOGLE

4.2/5

обов'язково буду рекомендувати

Дізналася про цю компанію від друзів і не пожаліла. Дуже задоволена послугами компанії “Досконалий Дім”. Швидко, якісно і дешево. Ставили вікна і в заміському будинку, і в квартирі

Запорожець Р. В.

Замовлення виконується вчасно

Перед замовленням надається кваліфікована консультація, при цьому немає відчуття, що тобі просто хочуть продати найдорожче. Замовлення виконується вчасно або й раніше. Персонал грамотний, ввічливий, акуратний, працюють швидко і якісно

Люда Кійко

Рекомендували як кращу компанію у Івано-Франківську

Компанія сподобалася. І офіс, і менеджер, і майстри по встановленню балкона залишили хороше враження про себе. Кожний компетентний у своїй галузі, змогли підказати як краще і вирішити всі питання. Балкон встановили швидше, ніж ми домовилися… Вийшло чудово, краще, ніж очікували. Однозначно будемо рекомендувати! Дякуємо!

Христина

Дуже задоволені якістю

Монтаж вікон виконаний чітко у зазначені терміни. Дуже задоволені якістю продукції, надіємося буде служити довгі роки. А ми обов’язково будемо рекомендувати усім друзям. Європейська якість по українській ціні… Впевнена, що я не переплатила. Всім рекомендую!

Ірина Іванівна

Інші відгуки