fbpx

Протизламна віконна фурнітура
в Івано-франківську

Опис
фурнітури
для вікон

Обираючи вікна, ми насамперед думаємо про теплоізоляційні характеристики. Але протизламність звісно є теж дуже важливою. А для цього необхідно мати надійну віконну фурнітуру. Наш віконний салон в Івано-Франківську пропонує Вам широкий вибір надійних механізмів для ваших пластикових вікон.

Зазвичай для вікон обирають поворотно-відкидну фурнітуру. Дехто думаю, що можна суттєво зекономити, обравши просто відкривну. Чи це дійсно так? Зовсім ні. Різниця зовсім не суттєва – тільки 40-90 грн на одній створці. Смішно… А обравши в УСІХ випадках поворотно-відкидну, Ви отримаєте віконну стулку, в якій буде більше точок притягання до рами, а значить збереження тепла. Особливо на це слід зважати, купляючи балконні пластикові двері.

Кращі профілі для вікон і дверей

Steko

Бюджетна система хорошої якості з широким вибором теплих систем

Glasso

Українська система високої якості за доступною ціною. Дізнайтеся більше

Rehau

Німецька якість, елегантний вигляд профілю, широкі модливості

Salamander

Преміум сегмент, дуже теплі конструкції , тепло і затишок Вашого дому

Віконна
фурнітура
axor

Якісна та надійна фурнітруа для вікон і дверей від вітчизняного виробника. Насампред, ми використовуємо її для профільних систем Стеко і Глассо. Вона легка в експлуатації і Ваш дім в безпеці, навіть коли вікно відчинене!

Ми встановили її уже в багатьох конструкціях в Івано-Франківську, Калуші, Коломиї тощо. Наші клієнти задоволені її функціонуванням, яке легке і комфортне. У Axor більше 20 000 циклів безперешкодного відкривання. Звісно, якщо змащувати і доглядати за механізмами. Зателефонуйте нам будь ласка, щоб дізнатися більше про переваги.

безкоштовний замір вікон

Німецька якість winkhaus

Німецька фурнітура WinkHaus AutoPilot — сучасне рішення в області фурнітурної техніки для металопластикових та дерев’яних вікон. На ринку дана фурнітура має славу технологічного лідера. На чому основана така чудова репутація? Розгляньмо три особливості фурнітури WinkHaus AutoPilot.:

  1. ЯКІСТЬ. Протизламні “грибки” та стальні відповідні планки; протизламні кутові передачі; перемитральне з’єднання всіх елементів фурнітури; ручне регулювання ексцентричних роликів; зручні в користуванні подовжені деталі.
  2. НАДІЙНІСТЬ. Фурнітура WinkHaus AutoPilot має свій неповторний рівень надійності завдяки продуманії конструкції, який робить можливим системне з’єднання частин фурнітури із силовим та геометричним закриванням. Частини, які піддаються особливим навантаженням, такі як грибкові болти і зачепи, виконані з високоміцної сталі. Нове покоління кронштейнів та петель дозволяє вагу стулки до 130 кг.
  3. БЕЗПЕЧНІСТЬ. Елементи протизламності входять у базовий комплект фурнітури. Плавний хід ручки забезпечується конструктивними особливостями кутових передач, до яких входять три пластини, виготовлені з високоякісної міцної сталі.

безкоштовний замір вікон

Даною німецькою фурнітурою для вікон ми комплектуємо конструкції з профілю Рехау. Одна з основних систем – з видимими петлями. Це механізм центального замикання цапфою грибовидної форми із саморегулюванням. Така універсальна система підходить для усіх видів кострукцій – металопластикових, алюмінієвих чи дерев’яних вікон та дверей.

Красиві ручки для вікон

Roro Swing

Hoppe Luxemburg

Hoppe Tokio