fbpx

Дешеві москітні сітки
в Івано-Франківську

Віконна
рамкова
сітка

“Невелика звірина – комар, а від нього і обома руками не відмашешся”. Правда правда…. Кожен із смутком погодиться із вищенаведеними словами народної мудрості. Немалярійні комарі можуть бути переносниками збудників інфекції, а нічне дзижчання навряд чи комусь допоможе виспатися.

Дорогі клієнти, у нас є недороге вирішення для Вас! У нас Ви можете купити рамкові москітні сітки в Івано-Франівську за доступною ціною. Всього-на-всього 400 грн/м2. Вона легко кріпиться і знімається за допомогою кріплень, нічого не потрібно сверлити у пластику, а вікно легко відкривається-закривається. Більш того, така антимоскітна сітка додатково захистить від бруду, пуху і листя.

Як заміряти сітку на вікна?

Дверна
відкривна
на петлях

А що сказати про балконні двері? Ми пропонуємо вам дверну москітну сітку, яка в загальному подібна до звичайної віконної сітки із додатковими кріпильними елементами і петлями для вікривання і закривання. Завдяки цьому вона являє собою додаткові двері, які відкриті для вас, але не для комарів!

Ви можете обрати колір, який найкраще пасує для Вашого екстер’єру чи інтер’єру будинку: білий, коричневий, ламінація золотий дуб, сірий та інші. І ціна у нас справді доступна – тільки 700 грн/м2.

Замовити безкоштовну консультацію

066-453-76-16

Ролетна
москітна
сітка

В даному випадку сітка намотується на вал, який розміщений у верхній частині вікна і накритий коробом. Тож у вас є можливість легко підняти чи опустити сітку. Однак така сітка майже втричі дорожча від звичайної. Зазвичай клієнтів цікавить звичайна антимоскітна сітка, яку легко знімати та кріпити. Для цього потрібно, мабуть, не більше двох хвилин.

Втім, якщо першочергова мета – це максимальний комфорт, то ролетна сітка в Івано-Франківську від “Досконалого дому” якраз для Вас! Зателефонуйте нам, щоб отримати спеціальну ціну сьогодні!