fbpx

Дешеві пластикові вікна
в Бурштині і Рогатині

Чому досконалий дім?

Ми бажаємо, щоб Ваш дім був досконалим в усьому. Як інтер’єр, так і екстер’єр повинні бути вабити око. Але звісно, що всередині повинно бути тепло і комфортно. А ключ до успіху в цьому напрямку – нові пластикові вікна в Бурштині від нашої компанії.

Мусимо визнати, що не маємо власного магазину продажів в Бурштині чи Рогатині. Але з радістю допоможемо реалізувати Ваш проект по заміні вікон чи дверей. Зрештою, ми дуже близько до Вас.

До речі, якщо Ви замовляєте конструкції без монтажу, то в більшості випадків0 пропонуємо безкоштовно доставку прямо під двері! І навіть з монтажм часто наші ціни ще кращі, ніж у магазинах у Вашому рідному місті. Запрошуємо Вас зателефонувати нам, щоб переконатися самим!

Ми дуже любимо ставити нашу продукцію у Вашій місцевості. А у нас справді широкий вибір. Ось незначний перелік з того, що ми продаємо:

  • Вхідні двері металічні
  • Захисні ролети Алютех
  • Секційні гаражні ворота
  • Підвіконники та москітні сітки
  • Фільтри для очистки води
  • Металопластикові вікна Стеко, Рехау, ВДС тощо

Любимо ставити вікна у містах
Бурштин і рогатин?

Треба купити якісні
Вхідні двері?

Вхідні двері – це необхідний елемент екстер’єру і охоронець Вашого майна, спокою і навіть тепла. Тому до Вашої уваги протизламні двері від надійного виробника – від Термопласт Плюс.

Такі броньовані двері відзначаються якістю зовнішнього покриття мдф-накладок, чудовими замками Кале або Моттура, надійною конструкцією полотна і рами, широким вибором моделей для наших дорогих клієнтів з Рогатина.

Будемо раді співпрацювати з Вами. Зателефонуйте нам уже зараз!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *