Дешеві металічні відливи
в Івано-Франківську

Основне про
відливи

Металічні відливи — важливий елемент металопластикового вікна. Замовляти чи не замовляти відлив — це не просто питання вибору. Наявність водовідливу — це технологічна необхідність. Він необхідний, щоб волога не попадала під раму пластикової конструкції. Але це не тільки необхідність.

Відливи надають привабливий вигляд пластиковому вікну із зовнішньої сторони. Магазин “Досконалий Дім” пропонує вам водовідливи, зроблені з оцинкованого металічного листа, який має захисне полімерне покриття. Такі відливи довговічні та міцні, сталь стійка до впливу атмосферних опадів, перепадів температур, а також до впливу ультрафіолету (іншими словами — не вигорають).

Для відливів використовуються спеціальні бічні накладки, що надають їм довершеного вигляду.У нас ви можете замовити будь-які відливи шириною від 90 до 360 мм. Якщо Ви замовили ламіноване пластикове вікно Steko, WDS чи Рехау, то чудовим доповненням буде коричнивий відлив, або з покриттям “золотий дуб” чи “махонь”. Ви теж можете замовити у нас глянцеві підвіконники. Чекаємо Вас у Досконалому домі!

відливи ціна івано-франківськ

кольори металічних відливів