fbpx

Дешеві металічні відливи
в Івано-Франківську

Основне про
відливи

Металічні відливи — важливий елемент металопластикового вікна. Замовляти чи не замовляти відлив — це не просто питання вибору. Наявність водовідливу — це технологічна необхідність. Він необхідний, щоб волога не попадала під раму пластикової конструкції. Але це не тільки необхідність.

Відливи надають привабливий вигляд пластиковому вікну із зовнішньої сторони. Магазин “Досконалий Дім” пропонує вам водо відливи в Івано-Франківську, які зроблені з оцинкованого металічного листа, який має захисне полімерне покриття. Такі відливи довговічні та міцні, сталь стійка до впливу атмосферних опадів, перепадів температур, а також до впливу ультрафіолету (іншими словами — не вигорають).

Для відливів використовуються спеціальні бічні накладки, що надають їм довершеного вигляду.У нас ви можете замовити будь-які відливи шириною від 90 до 360 мм. Якщо Ви замовили ламіноване пластикове вікно Steko, WDS чи Рехау, то чудовим доповненням буде коричнивий відлив, або з покриттям “золотий дуб” чи “махонь”. Ви теж можете замовити у нас глянцеві підвіконники. Чекаємо Вас у “Досконалому домі” в місті Івано-Франківськ!

відливи ціна івано-франківськ

кольори металічних відливів

Балконні
дашки

Тут наводимо технічні характеристики металічних відливів:

  • Сталевий лист.
  • Оцинковане покриття (мінімально 275 г/м).
  • Антикорозійне покриття – захист від впливу вологості ззовні вікна.
  • Покриття грунтовкою.
  • Мабуть найголовніше – полімерне покриття.
  • Шар лаку.

Матеріал, який ми використовуєся для водовідливів, також чудово підходить для дашків при встановленні балконних рам і лоджій. Такий металевий дашок чудово захищає приміщення від попадання вологи. Та й на вікно менший вплив дощу і воно виглядає чистішим!

Зателефонуйте нам уже зараз, щоб замовити відливи! У нас низька ціна, а виготовляємо їх всього-на-всього за 1-2 дні!

металопластикові вікна85