Протизламні захисні ролети
в Івано-Франківську

захисні ролети івано-франківськ ціна1

Чому слід купити захисні ролети?

Насамперед, хочем розказати, від чого залежить ціна на захисні ролети. Тут декілька ключових факторів, які впливають на це.

Зовнішній вигляд, функції та ціна рольставнів залежать від кількох факторів: від матеріалу, з якого вони зроблені, від розмірів деталей (зокрема, ширини профілів), від маси полотна і від способу керування.

Зазвичай рольставні, точніше, самі профілі, з яких складається полотно, роблять з алюмінію або металу.

Алюміній м’який, але у сплаві з кремнієм і магнієм він стає досить міцним. Металеві ролети значно міцніші, але їх треба ретельно оберігати від подряпин, адже метал може поржавіти. Вони значно дорожчі за алюмінієві та потребують ідеального монтажу. Найменший перекіс конструкції при установленні спричинить навантаження на профілі. А це вплине на легкість відкривання й закривання.

Способи користування:

  • Механічне керування призначене для легкої алюмінієвої конструкції вагою до 15 кг. Принцип роботи нескладний. Коробку зі стрічкою встановлюють усередині приміщення поруч із вікном. Щоб закрити або відкрити рольставні, стрічку треба вийняти з коробки й потягнути на себе.
  •  Автоматичне керування.
захисні ролети івано-франківськ785

Переваги ролет на вікна

Захисні ролети надійно захищають скло пластикового вікна, на відміну від металевих решіток. Розбити скло, захищене рольставнями, практично неможливо.

Звичні ще з радянських часів масивні чавунні чи залізні решітки на вікнах та вхідних дверях зжили себе, а дерев’яні або сталеві віконниці вже давно сталі частиною історії. Замість них все більше споживачів віддають перевагу представницьким, легким і естетичним ролетних систем, використання яких надає ряд незаперечних переваг.

Невибагливі в експлуатації, рольставні практично не вимагають профілактичного обслуговування і надзвичайно рідко мають потребу в ремонті. Вони практичні, прості, безпечні і довговічні. А широкий асортимент аксесуарів привносить у використання цього механізму ще більше зручності.

купити захисні ролети в Івано-Франківську22

КОНСТРУКЦІЯ ЗАХИСНИХ РОЛЕТІВ

Всі захисні ролети схожі конструкційно. Вони складаються з наступних елементів:

  1.  Ролетних полотно (складається з ролетного профілю — ламелів, які можуть мати різну довжину і ширину, а також може бути виконаний з різних матеріалів)
  2. Вал (на нього намотується ролетне полотно, як правило, порожнистий усередині, виготовляється з оцинкованої сталі октогональної форми)
  3. Захисний короб (захищає комплектуючі від зовнішніх факторів; представлений різними типорозмірами, вибір яких залежить від вживаних комплектуючих; конструкція захисного короба передбачає можливість технічного обслуговування ролети)
  4. Бічні кришки (формують «ребра жорсткості» для захисного короба та в першу чергу прикрашають зовнішній вигляд ролети)
  5. Направляючі (по них рухається ролетне полотно)

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ТА ОТРИМУЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ!

Наш менеджер розкаже та пояснить Вам всі особливості захисних ролетних систем. А також допоможе підібрати найкращий їх варіант саме для Вашого випадку.

Дізнайся ціну по телефону: (0342) 71-20-68, моб. 066-453-76-16, 068-745-17-15