fbpx

Енергоефективні склопакети
в Івано-Франківську

Склопакети
і тепло

Купляючи пластикові вікна, багато людей цікавляться назвами профільних систем. І звісно, що профіль має значення. Але якщо говорити про тепло, то очевидно, що першочергову роль грають саме склопакети. Для температурної зони міста Івано-Франківськ, області, а особливо гірських районів, ми рекомендуємо вибирати двохкамерний енергозберігаючий склопакет (три скла), ідеальне у поєднання з профілем шириною 70 мм. До речі, у випадку замовлення одного вікна в кухню чи спальню (на дві частини), ціна буде більшою тільки на 300 грн у порівнянні з однокамерним склопакетом.
склопакет івано-франківськ741

Кращі профілі для вікон і дверей

Steko

Бюджетна система хорошої якості з широким вибором теплих систем

Glasso

Українська система високої якості за доступною ціною. Дізнайтеся більше

Rehau

Німецька якість, елегантний вигляд профілю, широкі модливості

Salamander

Преміум сегмент, дуже теплі конструкції , тепло і затишок Вашого дому

Склопакети
на два скла

Мова йде про мінімальний варіант однокамерного склопакету на два листа. Чудово підійде для нежитлових чи багатьох адміністративних приміщень. Якщо Ви зупинили вибір на ньому, то принаймні рекомендуємо (ба більше – наполягаємо) для житлових приміщень використовувати із енергоефективним покриттям. Таким чином Ваше пластикове вікно буде додаково зберігати значну кількість тепла.

Підійде для балконних рам і балконних блоків, а також є чудовим варіантом для вхідних металопластикових дверей, для яких важлива невисока вага.

однокамерний склопакет44

замовте безкоштовний замір вікон

Склопакети
на три скла

Найкращий і найправильніший варіант для пластикових вікон чи навіть дверей. Як згадувалося раніше, склопакет становить основну частину конструкції між зовнішнім та внутрішнім середовищами. Часто це майже 80%! Отже зрозуміло, що це одне з вагомих питань.

Тому для житлових приміщень, особняків, заміни неякісних конструкцій в новобудовах, ми рекомендуємо замовити в “Досконалому домі” 5-ти чи 6-ти камерну систему, укомплектовану двохкамерний енергоефективним склопакетом. Такий варіант можна також оформити по державній програмі в кредит “Теплий дім”.

замовте безкоштовний замір вікон

Ізоляція від
шуму

З кожним роком росте трафік автомобілей в Івано-Франківську. Тому, купляючи вікна, ми прагнемо отримати максимальний комфорт і тишу при закритому положенні стулки.

Для максимальної шумоізоляції необхідно виконати дві ключові умови:

  1. ТІЛЬКИ три листа скла.
  2. Зовнішній лист скла повинен бути товстішим, а саме 6мм (формула 4-10-4-8-6). А ідеальним варіантом буде формула 6-8-10-8-6 (і зовнішнє, і внутрішнє скло товщиною 6мм)