fbpx

Наші металопластикові вікна
в Івано-Франківську

обирайте вікна мудро

Звісно, що купівля нових вікон – це не завжди легка справа. Адже їх обирають не на рік чи два. Тож кожен прагне обрати теплі та надійні, які служитимуть віки. Та й переплачувати нічого, особливо в ці нелегкі “ковідні” часи.

У нас є саме те, що Вам потрібно! Для зручності клієнтів маємо декілька основних систем для пластикових вікон і дверей, серед яких кожен знайде те, що хоче.

При виборі вікон рекомендуємо звернути основну увагу на склопакет, адже це до 80% конструкції, а отже і основний захисник тепла! Також рекомендуємо обрати одну з німецьких профільних систем, які є у нас, наприклад, Рехау, Века чи Саламандер.

Кращі профілі для вікон і дверей

Steko

Бюджетна система хорошої якості з широким вибором теплих систем

Glasso

Українська система високої якості за доступною ціною. Дізнайтеся більше

Rehau

Німецька якість, елегантний вигляд профілю, широкі модливості

Salamander

Преміум сегмент, дуже теплі конструкції , тепло і затишок Вашого дому

Які вікна дійсно Теплі

На теплоізоляційні характеристики металопластикових вікон впливають багато факторів. Виділимо головні з них по пріоритетності:

  1. Склопакет. Для температурної зони Івано-Франківська рекомендовано використовувати двохкамерні енергозберігаючі склопакети (три скла). Вони суттєво зменшать втрати тепла в холодну пору. Також найкраще вибрати ДВА скла з ТРЬОХ енергозберігаючими, додатково з використанням інертного газу аргон всередині. Такий варіант буде дуже теплим!
  2. Профільна система. Камерність системи важлива, але головніше питання, – це ширина профілю. Рекомендуємо вибирати вікна із монтажною шириною вікна 70 мм, а не 60 мм.
  3. Фурнітура і ущільнення. Вибирайте німецьку фурнітуру, зокрема WinkHaus, Roto чи GU. Ідеальне щільне закривання – запорука збереження тепла. Щодо ущільнення, то ідеальним варіантом буде система з трьома контурами ущільнення.

замовте безкоштовний замір вікон

066-453-76-16

Дешеві ціни на вікна

Що впливає на ціну металопластивих вікон в Івано-Франківську? Ось декілька основних порад:

  • Заміна склопакету на енергозберігаючий – це “смішна” різниця в ціні. Менше, ніж 100 грн на стандартному вікні для кухні.
  • Різниця між українською фурнітурою Аксор і якоюсь німецькою становить 140-190 грн на одній відкривній стулці.
  •  Ламіноване вікно з однієї сторони дорожче від білого на 18-26%.
  • Німецька система Рехау або українська елітна Глассо дорожче від найдешевшої системи Стеко в аналогічній комплектації на 22-25%. Вікно в кухню з двох частин буде дорожчим на 400-500 грн.

Ставимо кращі балконні рами

Більше 12 років продаємо балконні рами і наші встановлені балкони є по всьому Івано-Франківську. Вони різноманітних розмірів та конфігурацій.

Окрім самого засклення допоможемо у виконанні інших робіт: зварювальних, складних демонтажів,  ремонтних робіт, утеплення тощо.

Зателефонуйте нам, щоб переконатися, що наші ціни на пластикові вікна і балкони справді доступні.

У нас Вікна різних кольорів

Бажаєте ідеальний екстер’єр Вашого будинку? Це можливо з Досконалим домом. Пропонуємо Вам ламіновані металопластикові вікна і двері. Ви можете обрати серед стандартних кольорів ламінації або черед десятка різноманітних нестандартних і красивих.