металопластикові вікна івано-франківськ ціна22

Найлайковіші ціни на металопластикові вікна
в Івано-Франківську!

Для чого купити вікна у Досконалому домі?

Основним напрямком нашої діяльності є продаж та встановлення якісних доступних по ціні металопластикових вікон та пластикових дверей в Івано-Франківську, Калуші, Коломиї, Надвірній, Бурштині, Городенці, Тлумачі, Снятині, Яремчі, Долині, Косові, Верховині тощо.

ОБЕРІТЬ ОДИН ІЗ ПРОФІЛЕЙ ПРЕДСТАВЛЕНИХ НАШОЮ КОМПАНІЄЮ, І МИ ПІДРАХУЄМО ВАРТІСТЬ ВІКОН

Якісні металопластикові вікна — це тепло та комфорт Вашої оселі.

ВИБІР ПРОФІЛЮ (ДЕЯКІ РЕКОМЕНДАЦІЇ)

Отже, якщо Ви обираєте вікна, то перший критерій вибору — це марка профілю.

Солідна компанія не стане працювати з дешевими комплектуючими. Можливо, Вам пощастить, і Ви отримаєте непогані вікна з дешевого пластика. Та чи варто ризикувати — це вже інше питання. Тим більше, що доля профілю в ціні готового виробу не перевищує 20-ти відсотків. Рекомендуємо звернути увагу на профілі, розроблені європейськими інженерами. При цьому країна-виробник не має значення: здебільшого якість марки забезпечується в усіх країнах, де концерн має свої виробничі потужності.

Найсуттєвішим та важливим показником вибору ПВХ-профілю є товщина його завнішньої стінки. Обираючи 3-х, 5-ти або більше-камерний профіль, враховуйте, в якій кліматичній зоні Ви живете. Кількість камер в профілі (його монтажна ширина) впливає на енерго- та теплозберігаючі характеристики вікна. Для таких кліматичних зон, як в Україні, ми рекомендуємо використовувати 4-х та більше камерні профільні системи. 

купити вікна в івано-франківську