fbpx

Чудові фасадні системи
із алюмінієвих вікон

Алюмінієві вікна
Talisman

Дорогі клієнти, пропонуємо Вам якісні і теплі алюмінієві вікна від нашого партнера – виробника Talisman. Ось переваги замовити у нас продукцію Талісман:
 • Міцні алюмінієві конструкції, можливість проектування великогабаритних конструкцій.
 • Високі теплоізоляційні характеристики – наші алюмінієві вікна із термомостом для кращого збереження тепла, не поступаються пластиковим вікнам.
 •  Сертифікована продукція – гарантія якості  та міцності. Уся продукція відповідає діючим українським нормативним документам.
 • Доступна ціна і прийнятні терміни виготовлення.

Кращі фасадні системи вікон

Вікно фасадне ТОН4

Це алюмінієві вікна зовнішнього відкривання. Зазвичай використовують для провітрювання громадських і адміністративних приміщень. Перевагами даної системи є такі: зовнішні площини фасаду і склопакетів знаходяться в одній площині, що створює враження “невидимого” вікна, можлива площа стулки до 3м2.

фасадні алюмінієві вікна77

Фасадне вікно ФОМ

Профілі даної серії чудово підійде для житлових приміщень. Два алюмінієві профілі з’єднані між собою термовставкою. Сплав такого вікна стійкий до корозії і дозволяє виготовляти профілі високої точності. Ззовні площини фасаду і склопакету також збігаються.

Фасадно купольна система
ТФ 50К

Дана система є інноваційною від компанії “Талісман”, яка є досконалим результатом новітніх рішень досвідчених конструкторів. Чудово підійде для виготовлення зихисних конструкцій будинку, кіосків, зимових садів, інших просторових рішень в інтер’єрі.

Ось деякі з переваг даної системи:

 • Ще кращі теплоізоляційні характеристики, зокрема через використання спеціального ущільнювача торця склопакета.
 • Простіша технологія монтажу і обробки.
 • Монтувати конструкції можна як паралельно, так і послідовно.
 • Простіше вирішення будь-яких конструктивних рішень, менша кількість відходів.
 • Покращена геометрія ущільнювачів для простого і надійного стикування елементів.
алюмінієві вікна талісман11

замовте безкоштовний замір вікон

Офісні перегородки

Для встановлення офісних перегородок в Івано-Франківську, пропонуємо Вам три системи від ТМ Талісман:

 1. TP38. Застосовується для виготовлення перегородок, вітражів, розсувних алюмінієвих дверей тощо. Двері мають “європаз” для фурнітур Sobinco, Roto, Siegenia тощо.
 2. ТПВ-360. Нова розробка компанії, можете бути з одним склом а бо склопакетом. Найкраща ціна на українському ринку. Максимальна швидкість монтажу і простота складання.
 3. Д40. Система з алюмінію для внутрішніх штапікових перегородок і дверей без термостату. Товщина дверного полотна – 40мм.