fbpx

Дешеві вікна і двері в Надвірній

Чому купити у нас?

Дорогий клієнте! Насамперед, ми надзвичайно раді, що Ви зайшли на наш сайт. І знаємо, що можемо переконати Вас замовити металопластикові вікна або двері в Надвірній не у фірмі-одноденці, а в серйозній та надійній. Наведемо декілька причин, чому слід купити у нас:

  1. Ми ДОВГО, навіть дуже довго працюємо на ринку світлопрозорих конструкцій.
  2. Маємо широкий вибір продукцію. Можемо запропонувати принаймні 7 профільних систем для пластикових вікон – від дешевих Стеко до елітних Салманадер чи Рехау.
  3. Маємо професіональні бригади майстрів, які повністю віддані нам. Тож виконаємо монтаж професійно!
  4. Надаємо РЕАЛЬНІ гарантії. Дбаємо про безперешкодне користування продукцією впродовж років.
  5. Низькі ціни на вхідні двері і вікна та швидкі терміни виготовлення для жителів Яремче.

Пропонуємо широкий вибір систем. Але, навіть обравши найдешевший профіль, ми можемо запевними, що він відповідатиме усім вимогам і чудово зберігатиме тепло всередині приміщення. Ось список деяких систем, які є у нас:
  • Стеко. Пластикові двері і вікна Стеко дуже доступні за ціною, ососбливо у нас, адже ми є офіційними представниками виробника в області, зокрема і в Надвірній. Безкоштовна доставка у Яремче також!
  •  Глассо. Ще не дуже відома нова вітчизняна профільна система високої якості з тривалою гарантією. Рекомендуємо Glasso!
  • Рехау. Німецькі вікна Рехау чудово збережуть тепло у приміщенні. А гарантія становить аж 12 років!

Які маємо вікна у надвірній і Яремче?

Ми маємо якісні
Вхідні двері

Вхідні двері повинні бути надійними щодо протизламності, а також добре зберігати тепло всередині. Більш того, вони повинні гарно виглядати, особливо коли мова йде про власний особняк чи котеджний готель в Яремче.

Ми пропонуємо Вам надійні броньовані двері від ТМ Термопласт Плюс. Вони відповідають усім вищенаведеним критеріям. І не тільки! Серед рядку моделей можна обрати за різною ціновою категорією. Тож ми впевнені, що Ви знайдете саме ті, що потрібні Вам і за доступною ціною. Можете переглянути моделі у нашому каталозі. Звертайтеся! Чекаємо Вас!