МОСКІТНІ СІТКИ

досконалий дім переробка сайту

Невелика звірина – комар, а від нього і обома руками не відмашешся. Кожен із смутком згодиться із вищенаведеними словами народної мудрості. Немалярійні комарі можуть бути переносниками збудників інфекції, таких як арбовірусні хвороби, туляремії. Це, так звані, трансмісивні хвороби, що викликаються різними вірусами і бактеріями. В організмі механічних переносників (комарів) збудники не розвиваються і не розмножуються. Потрапивши на хоботок комахи збудник передається безпосередньо при укусі і далі розвивається захворювання в організмі людини. Ще одна неприємність очікує нас після укусу комара – це банальна інфекція, яка потрапляє до рани з навколишнього середовища. Так звана, вторинна інфекція, виникає через розчісування і забруднення сверблячих місць укусів. Особливо талановито цим займаються діти, тому більше всіх страждають від кровососів.

Досконалий Дім” готовий до боротьби за ваше міцне здоров’я. Необхідний засіб для здобуття перемоги у боротьбі з допікаючими комарами – МОСКІТНА СІТКА.

Антимоскітні сітки для вікон існують двох видів: звичайні та ролетного типу. В другому випадку сітка намотується на вал, який розміщений у верхній частині вікна і накритий коробом. Тож у вас є можливість легко підняти чи опустити сітку. Однак така сітка майже втричі дорожча від звичайної. Зазвичай клієнтів цікавить звичайна антимоскітна сітка, яку легко знімати та кріпити. Для цього потрібно, мабуть, не більше двох хвилин.
ЦІНИ: звичайна: 250 грн/м2; ролетного типу: від 1050 грн/м2.

 

А що сказати про балконні двері? Ми пропонуємо вам дверну москітну сітку, яка в загальному подібна до звичайної віконної сітки із додатковими кріпильними елементами. Завдяки цьому вона являє собою додаткові двері, які відкриті для вас, але не для комарів.
ЦІНА: дверна москітна сітка від 350 грн/м2

москітні сітки івано-франківськ ціна55

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *