Статті

Про вікна, двері та інше

Чому "потіють" металопластикові вікна і саме головне — як з цим боротися?

Ви встановили нові вікна та двері. Вони чудово вписуються у інтер'єр. Тепер ви опалюєте котлом квартиру, а не вулицю. Але ось приходить зима. І на вікнах з'являється конденсат. З такою реальністю стикаються деякі люди після придбання та встановлення пластикових конструкцій.

Детальніше

Догляд за металопластиковими вікнами

Ви обрали високоякісні вікна із металопластикого профіля! І хорошим вікнам необхідний хороший догляд, і перш за все правильний! Ми дамо вам декілька порад яких вам слід дотримуватися, заради красоти та довговічності ваших вікон.

Детальніше

Особливості віконної фурнітури

Фурнітура — це набір елементів (петлі, ручки і т.д.), необхідний для забезпечення відкривання вікна. В даній статті ми постараємося пояснити Вам принципи роботи «робочих» частин вікна (частин вікна, що відкриваються), не вдаючись при цьому до незрозумілих звичайній людині технічних термінів.

Детальніше

Що таке енергозберігаючий склопакет

Склопакет — це найважливіша частина металопластикового вікна. Чому? Він становить біля 70% всієї площі конструкції. Саме через скло у помешкання проходить вуличний шум і виходить безцінне тепло. Тому перед замовленням металопластикової конструкції варто замислитись над енергозберігаючими властивостями склопакету. Загалом склопакети мають високі тепло- та звукоізоляційні властивості. Однак, щоб підвищити такі показники використовуються так звані теплі склопакети — енергозберігаючі.

Детальніше

Фурнітура WinkHaus

Німецька фурнітура WinkHaus AutoPilot - сучасне рішення в області фурнітурної техніки для металопластикових та дерев'яних вікон. На ринку дана фурнітура має славу технологічного лідера. На чому основана така чудова репутація? Розгляньмо три особливості фурнітури WinkHaus AutoPilot.

Детальніше

Фурнітура Vorne

У металопластикових вікнах та дверях з профілів Lider та Brokelman ми використовуємо якісну фурнітуру Vorne. Торгова марка Vorne вперше була представлена на українському ринку у 2002 році. Хоча в Росії та Туреччині вона відома уже з 1999 року.

Детальніше

Поговорим про воду ...

Питною вважається вода, придатна до вживання всередину і відповідає критеріям якості — тобто вода безпечна і приємна на смак. У світі ці критерії були затверджені Європейським Співтовариством, а потім прийняті з деякою адаптацією кожної з країн. У нашій країні з 1 січня 2002 діє документ з назвою «Санітарні правила і нормативи СанПіН 2.1.4.1074-01».

Детальніше

Чому потрібно очищати воду фільтрами?

Очистка води є важливою справою для кожної людини. Кожен по різному її очищає. Дехто використовує процес кипятіння. Варто відзначити, що кипятіння захищає тільки від бактеріального забруднення. Корисні мікроелементи при цьому випадають в осад. Є також категорія людей, які очистку води здійснюють за допомогою замороження. При замороженні все одно залишаються механічні домішки. Також слід врахувати певні моменти при даному процесі. Під час замороження спочатку замерзає чистіша частина води а вже потім-, та що має в собі солі та різні домішки. Тому воду слід заморожувати так щоб вона замерзла приблизно наполовину. Ця замерзла вода є цією чистішою частиною води.

Детальніше

Види фільтрів для очистки води

За принципом роботи очищення води фільтри розділяються на: електрохімічні фільтри; механічні фільтри; сорбційні фільтри; фільтри, поєднуючу сорбцію і іонообмін; фільтри озонового очищення води, очищення води озоном.

Детальніше

Енергозберігаюче скло (селективне, низькоемісійне скло, І-скло, К-скло)

Це скло має спеціальне покриття іонами срібла, що відбиває інфрачервоні промені (довгі хвилі випромінювання), які переносять тепло. Оскільки покриття складається з декількох шарів напилення, то прозорість скла змінюється дуже мало і це не помітно неозброеним оком. Виготовляють скло з твердим (К-скло) та м'яким (І-склом) покриттям.

Детальніше

Про вікна / about the windows

Що таке склопакет і ПВХ? Які функції виконує ущільнювач і яким він повинен бути? Чи виготовляє REHAU підвіконня? Де виробляється профіль? Чи виготовляє REHAU вікна? Для чого використовують інертний газ у склопакетах? Чи повинен бути сертифікат на склопакет? Чи можуть вікна запотівати всередині склопакета? Що робити якщо склопакет запотів усередині? Що таке "теплий" склопакет? Як перевірити, чи встановлено енергозберігаюче скло в склопакет? Як перевірити, однокамерний або двокамерний склопакет встановлений у вікнах?

Детальніше

Часті запитання і відповіді на них

Відповіді на питання про металопластикові вікна, склопакети, фурнітуру.

Детальніше

Glasso 7s - нова профільна система від Київського заводу GLASSO

Металопластикові вікна з профільної системи GLASSO 7S
НОВИНКА СЕЗОНУ 2018 ВЖЕ В ПРОДАЖУ!

Детальніше

Вікна Steko з новою унікальною стулкою S700

Компанія Steko розробила та ввела у продаж нову інноваційну стулку
S700 - ЛІДЕР ПРОДАЖІВ СЕЗОНУ 2018

Детальніше