fbpx

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ НА НИХ

1. ПИТАННЯ: ПВХ – ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Відповідь: ПВХ – тверда речовина білого кольору, що є продуктом полімеризації вінілхлориду. На основі ПВХ отримують жорсткі пластмаси (вініпласт), який використовується як жорсткий конструкційний матеріал для виробництва погонажних виробів, в тому числі і віконних профілів.Полівінілхлорид має стійкість до несприятливого впливу вологи, кислот, лугів, розчинів солей, промислових газів, до впливу бензину, гасу, жирів і спиртів.

2. ЗАПИТАННЯ: НАСКІЛЬКИ БЕЗПЕЧНІ ВІКНА З ПВХ?

Відповідь: Вікна ПВХ абсолютно безпечні, тому що їх виробництво являє собою замкнутий процес,що проходить при жорсткому дотриманні необхідних норм і вимог безпеки. ПВХ є екологічно чистим матеріалом. У Німеччині він рекомендований для застосування у виготовленні вікон для дитячих і медичних установ. З того ж пластику виготовлений електричний чайник, корпус телевізора і багато інших оточуючі нас предмети.

3. ПИТАННЯ: ЩО ТАКЕ ФУРНІТУРА?

Відповідь: Під фурнітурою розуміють всі допоміжні елементи пластикового профілю, крім каркаса: ручки, петлі, замки, що фіксують механізми. Ціна фурнітури, в середньому, дорівнює 15-20% від вартості всього вікна.

4. ЗАПИТАННЯ: СКІЛЬКИ КОШТУЄ ОДНЕ ПЛАСТИКОВЕ ВІКНО?

Відповідь: Ціна одного пластикового вікна залежить від наступних факторів: обраного віконного профілю, типу склопакета, фурнітури, а головним чином від розмірів і форми віконного прорізу.

5. ЗАПИТАННЯ: ЩО ТАКЕ “ФОРМУЛА ПЛАСТИКОВОГО ВІКНА”?

Відповідь: Це стандартне співвідношення розмірів для кожного типу склопакетів. Наприклад, для однокамерного (24 мм) – 4-16-4: Два скла товщиною по 4 мм скріплені на відстані 16 мм між ними; для двокамерного профілю (24 мм) – 4-6-4-6-4: три скла зафіксовані на відстані 6 мм.

6. ЗАПИТАННЯ: ЯКИЙ ТЕРМІН СЛУЖБИ ВІКОН ПВХ?

Відповідь: За свідченнями фахівців, вікна ПВХ з жорстким каркасом можуть прослужити без втрати своїх технічних характеристик до 50 років. Ущільнювачі в пластикових вікнах можуть прослужити від 4 до 15 років, проте вони легко замінювані.

7. ПИТАННЯ: ЧИ МОЖЕ ПЛАСТИКОВЕ ВІКНО З ЧАСОМ ПОЖОВТІТИ?

Відповідь: Ні, вікна, виготовлені із сучасних матеріалів, не змінюють свого кольору протягом довгого часу, навіть під впливом сонячних променів.

8. ПИТАННЯ: ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ МІЖ СТЕКЛАМИ В СКЛОПАКЕТІ? ПРАВДА ЩО ТАМ ВАКУУМ?

Відповідь: Ні, вакууму там немає. Повітряна камера між стеклами може бути заповнена як просто висушеним повітрям, так і аргоном (інертний газ). Для заповнення склопакета аргоном робляться технологічні отвори діаметром 2 мм, через які закачується газ. Ці отвори можна побачити на дистанційній рамці всередині склопакета (після того як газ закачано в склопакет, зовнішні отвори герметизуються) – саме таким способом перевіряється його наявність. Склопакет, заповнений аргоном, має поліпшені звуко-і теплоізоляційними властивостями. Вивітрювання (дифузія) аргону приблизно 1% на рік.

9. ПИТАННЯ: ЩО ТАКЕ ОДНО-, ДВО-, ТРИКАМЕРНІ ПРОФІЛІ? ЯКА КІЛЬКІСТЬ КАМЕР В ПРОФІЛІ Є ОПТИМАЛЬНИМ?

Відповідь: Перемички усередині профілю, подібно до стін в квартирі, ділять його на кілька відсіків, в яких повітря служить додатковою теплоізоляцією. Чим більше порожнин у віконному профілі, тим краще він буде зберігати тепло.Тому все залежить від того, який ступінь теплозахисту необхідна.

10. ЗАПИТАННЯ: ЧИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ПЛАСТИКОВІ ВІКНА ШУМОІЗОЛЯЦІЮ?

Відповідь: На жвавій автомагістралі рівень шуму становить 85 децибел, в 50 м від неї – 75 децибел. Вікна ПВХ знижують шум ще на 30 децибел,в результаті чого в квартирі підтримується так званий рівень звукового комфорту, якому відповідає 40-45 децибел (для порівняння – такий шум видають шелесткі при легкому вітрі листя дерев).

11. ЗАПИТАННЯ: ЧИ МОЖНА ЗАМОВИТИ ПЛАСТИКОВІ ВІКНА БЕЗ МОНТАЖУ?

Відповідь: Можна, якщо подальшу установку пластикових вікон будуть виконувати кваліфіковані майстри. Самим же встановлювати вікна ПВХ не рекомендується, оскільки не правильний монтаж знижує термін експлуатації пластикового вікна.

12. ЗАПИТАННЯ: СКЛОПАКЕТ, МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА І ВІКНА ПВХ – ЦЕ ОДНЕ І ТЕЖ ЧИ Є РІЗНИЦЯ?

Відповідь: Металопластикові вікна – це вікна з ПВХ профілю з внутрішнім металевим каркасом для посилення конструкції. Вікна ПВХ – це синонім металопластикових вікон. Склопакет – це внутрішня частина пластикового вікна, що складається з двох або трьох стекол, герметично з’єднаних з рамою. Скла утворюють між собою повітряний прошарок – камеру.

13. ПИТАННЯ: ЧИМ КРАЩЕ МИТИ ПЛАСТИКОВІ ВІКНА?

Відповідь: Щоб видаляти бруд із зовнішньої й внутрішньої сторони рам вікон ПВХ рекомендується використовувати сучасні миючі засоби рідкої консистенції, розчин прального порошку або мила. Не варто використовувати при догляді за пластиковими вікнами чистячі засоби, що містять абразивні матеріали,або розчинники, які можуть пошкодити.

 

14. ЗАПИТАННЯ: ПЛАСТИКОВІ ВІКНА ЗАПОТІВАЮТЬ, ЩО РОБИТИ?

І ще деякі запитання

Відповідь: У старих дерев’яних вікнах були присутні щілини, через які відбувався повітрообмін. А пластикові вікна герметичні і тому волога, раніше видаляли крізь щілини старих рам,може конденсуватися в холодний час на поверхні склопакета всередині приміщення. Що б цього уникнути, потрібно ще при установці пластикових вікон простежити, щоб не був перекритий тепловий потік від батарей центрального опалення на вікно, а під час експлуатації вікон ПВХ потрібно звертати увагу на те,щоб штори і жалюзі не перешкоджали проходженню теплого повітря від радіаторів до вікна. Особливо важливим є правильне провітрювання приміщення. Можна відкривати вікно на декілька хвилин 3-4 рази на день або ж поставити спеціальні віконні вентильовані профілі. Такі пристрої забезпечують приплив свіжого повітря без погіршення шумо-і пилозахисних властивостей вікна. В цьому випадку вентиляція приміщень – це постійний контрольований процес заміщення внутрішнього забрудненого повітря свіжим зовнішнім повітрям. І тоді конденсат не буде вас турбувати.

15. ЗАПИТАННЯ: ЧИ БАГАТО БРУДУ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ПІСЛЯ МОНТАЖУ ВІКОН ПВХ І ВИНОСЯТЬ ЧИ РОБОЧІ СМІТТЯ?

Відповідь: Встановлення вікон ПВХ -це один з видів будівельно-монтажних робіт, і бруду, звичайно, вистачає. Тому необхідно підготуватися до візиту установників: звільнити вікно від квітів, штор, фіранок, укрити від пилу меблі і застелити підлогу. Винос сміття робочими варто заздалегідь обговорити в фірмі по установці пластикових вікон.

16. ЗАПИТАННЯ: ЧИ МОЖНА МІНЯТИ ВІКНА ПВХ ВЗИМКУ?

Відповідь: Заміна пластикових вікно може відбуватися в будь-який час року, при температурі не нижче -15 градусів Цельсія і вітрі не більше 10 м / с.

17. ЗАПИТАННЯ: ЯК ДОВГО ПРОВОДИТЬСЯ ДЕМОНТАЖ-МОНТАЖ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН?

Відповідь: Одне вікно ПВХ монтується / демонтується в середньому 2-3 години, іноді більше: все залежить від конструкції будинку і складності виробу.

18. ПИТАННЯ: ЧИ ОБОВ’ЯЗКОВО ВИКЛИКАТИ ЗАМІРНИКА? НЕВЖЕ НЕ МОЖНА ЗРОБИТИ ЗАМІР САМИМ?

Відповідь: Під час роботи, заміряє враховує особливості вашого віконного отвору і робить всі необхідні виміри. Потім за цими вимірами проводитися пластикове вікно, яке буде ідеально підходити до вашого віконного отвору. Якщо ж розміри будуть не точні,то можуть виникнути проблеми з установкою не тільки самого вікна, але і укосів, підвіконня й відливу. Саме тому так важливо викликати досвідченого заміряє і не соромитися задавати йому ваші запитання, щоб під час монтажу пластикового вікна уникнути непорозумінь.

19. ПИТАННЯ: ВІКОННІ ОТВОРИ В БУДИНКУ НЕСТАНДАРТНІ – РІЗНИХ РОЗМІРІВ,ЧИ МОЖЛИВО ВИГОТОВЛЕННЯ ТАКИХ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН?

Відповідь: Можна виготовити і встановлювати пластикові вікна будь-якого розміру і конфігурації.

20. ПИТАННЯ: ЧИ ОБОВ’ЯЗКОВО МІНЯТИ ВІДЛИВИ І ПІДВІКОННЯ?

Відповідь: Бажано, оскільки якщо залишити старі відлив і підвіконня, то це може створити деякі проблеми.Так як коробка пластикових вікон вже старої дерев’яної, то між підвіконням і рамою з’явиться вельми значна щілина, яку доведеться якось закладати. А в панельних будинках старе підвіконня виявиться трохи нижче передбачуваного нового. В результаті може з’явитися інша щілину, вже вертикальна, яку теж потрібно закладати.І тепер уявіть собі, як виглядатиме вся ця “закладення” на тлі нових пластикових вікон.

21. ПИТАННЯ: НА ВІКНАХ СТОЯТИ ГРАТИ – ЧИ ПОТРІБНО БУДЕ ПРИ УСТАНОВЦІ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН ЇХ ДЕМОНТУВАТИ ЧИ НІ?

Відповідь: Якщо Ви викличете зморщок, він підкаже Вам, як краще вчинити в Вашої конкретної ситуації. Ця послуга буде безкоштовною. Як правило,решітки не заважають демонтажу та монтажу вікна ПВХ, т.к. і те і інше здійснюється зсередини приміщення. Однак, з-за грат, швидше за все, буде складно встановити водовідлив і москітну сітку.

22. ПИТАННЯ: РОЗБИЛОСЯ СКЛО У ПЛАСТИКОВОГО ВІКНА, ЩО РОБИТИ?

Відповідь: Доведеться замінити весь склопакет. Склопакети змінюються дуже легко,але для цього необхідно викликати майстра сервісної служби. Він завмер розмір склопакета і встановить його після виготовлення.

23. ПИТАННЯ: ЯК КРІПИТЬСЯ МОСКІТНА СІТКА ДО ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН?

Відповідь: Для встановлення москітної сітки необхідно: тримаючи москітну сітку за ручки вивести її назовні отвору пластикового вікна,верхню частину сітки вставити в верхні куточки і опустити сітку, ввівши її в нижні куточки.Для демонтажу сітки виконати цю операцію в зворотній послідовності. На зимовий період її краще прибирати.

24. ЗАПИТАННЯ: ПРИ ВІДКРИВАННІ ВІКОН ЧУЄТЬСЯ ХРУСКІТ, І РУЧКА ПОВЕРТАЄТЬСЯ З ПРАЦЕЮ.

Відповідь: Можливо що при обробці укосів в замкову частину вікна потрапили пісок і штукатурка. Протріть їх як слід.

25. ПИТАННЯ: ЩО РОБИТИ ПРИ “ВИПАДАННІ” СТУЛКИ?

Відповідь: Для відновлення нормального функціонування вікна виконайте наступну операцію. Можливо, Вам буде потрібна допомога другої людини.-Попросіть помічника натиснути на відкинутий край стулки перпендикулярно до її поверхні, щоб верхній кут стулки підійшов до петлі. Однією рукою натисніть на важіль блокувальника, розташованого на стулці в області ручки, а другою рукою поверніть ручку в горизонтальне положення. Ножиці на стулці і рамі повинні з’єднатися.-Відпустіть важіль блокувальника.

4 думки про “ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ НА НИХ”

  1. Доброго дня! Чи в склопакетів є внутрішня та зовнішня строна? чи може таке бути що скло встановлене задом наперед?

    1. Доброго дня! Якщо мова йде про однокамерний енергозберігаючий склопакет(два скла), то це має значення. В такому склопакеті тільке одне скло спеціальне(енергоефективне). Зазвичай воно зсередини і на ньому при монтажі є наліпки з вказівкою поставити зсередини. Якщо склопакет звичайний, то значення немає жодного.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *